P1010546W dniu 1 czerwca 2015 uczniowie szkoły podstawowej obchodzili swoje święto.

Uroczystości rozpoczął pan dyrektor Jan Richter który przywitał dzieci, złożył im najlepsze życzenia i zapoznał z programem dnia. W dalszej części odbyło się przedstawienie spektatklu ,,Czerwony kapturek” w wersji anglojęzycznej. Aktorzy to uczniowie z modułu teatralnego programu CLIL, opiekunem jest pani Oleksandra Sobko. Przedstawienie zostało przyjęte dużym aplauzem widzów.

W dalszej części klasy I-III udały się na gry i zabawy rekreacyjne do domu kultury i na plac zabaw, sportowcy rozegrali bardzo emocjonujący turniej klas w piłce nożnej, a artyści wzięli udział w szkolnym karaoke połączonym z tańcami. Wszyscy uczniowie otrzymali słodycze i napoje oraz pamiątkowe naklejki z logo Dnia Dziecka. Uczniowie, którzy przygotowali występy karaoke dodatkowo otrzymali

drobne upominki.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

BJ-B