W dniu 13 czerwca 2019 r. uczniowie, nauczyciele wychowania fizycznego, dyrektorzy szkół wraz z Zastępcą Wójta Gminy Lubaczów Panem Krzysztofem Koziołem zebrali się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Młodowie na uroczystym podsumowaniu wyników VII i VIII edycji Ligi Gminnej Szkół Gminy Lubaczów.

Zwycięskie drużyny z poszczególnych kategorii wiekowych otrzymały pamiątkowe dyplomy, zaś zwycięskie w punktacji łącznej szkoły otrzymały puchar przechodni Wójta Gminy Lubaczów.

Bardzo miłym i efektownym uzupełnieniem uroczystości podsumowania VII i VIII edycji Ligi Gminnej Szkół był występ chóru szkolnego prowadzonego przez Panią Małgorzatę Fiszer Szczepańską oraz grupy artystycznej złożonej z uczniów miejscowej szkoły prowadzonej przez Panią Martę Magoła.

Więcej na stronie UG – http://lubaczow.com.pl – liga szkół  2017-19

Zapraszamy do szkolnej galerii zdjęć.                                                                     J.B.