Zakończenia roku szkolnego 2018/2019  tradycyjnie rozpoczęło się o godz. 8.00. uroczystą mszą świętą w kościele parafialnym w Młodowie.
Dalszy ciąg uroczystości przebiegała w sali gimnastycznej naszej szkoły, gdzie  nastąpiła część artystyczna zaprezentowana przez uczniów klasy VIII SP oraz  III Gimnazjum. Młodzież pożegnała się ze szkołą wzruszającymi wierszami,  piosenkami i podziękowaniami dla swoich rodziców, dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. Na zakończenie gali uczniowie klas siódmych wręczyli upominki odchodzącym koleżankom i kolegom. W tym roku edukację kończą jednocześnie uczniowie ostatnich klas gimnazjów oraz przywróconych po reformie oświaty klas ósmych.
Gratulacje i podziękowania uczniom składała dyrektor szkoły Krystyna Gutkowska, oraz przedstawiciele grona pedagogicznego. Najlepsi absolwenci klas ósmych oraz klas trzecich gimnazjum, dla których było to jednocześnie pożegnanie ze szkołą, odebrali nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Wiesława Kapla, Radę Rodziców i  inne instytucje  – nagrody książkowe i rzeczowe za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe i działalność w organizacjach uczniowskich. Nagrodzeni zostali wyróżniający się uczniowie, uczestnicy konkursów i olimpiad, czy też uczniowie ze 100% frekwencją. Wręczono również nagrody i stypendia uczniom z najwyższą średnią ocen i  najlepiej wysportowanym. Nie zapomniano o rodzicach najbardziej uzdolnionych uczniów i wspomagających pracę szkoły, którym wręczono listy gratulacyjne, pochwalne i podziękowania.
Nagrody i świadectwa z czerwonym paskiem odebrali również uczniowie pozostałych roczników. Dyrektor szkoły szczególnie serdecznie żegnał najstarszych uczniów, którzy od nowego roku rozpoczną dalszą naukę w szkołach średnich, wszystkim życzył wesołych i szczęśliwych wakacji oraz zasłużonego wypoczynku.                                                    J.B.

IMG_0906k IMG_0918k IMG_0924k IMG_0928k IMG_0937k IMG_0943K IMG_0982k

Na więcej zdjęć zapraszamy do galerii.IMG_0986k

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit