Dnia 13 września 2019r. uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Młodowie mieli możliwość spotkać się z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie, panią sierż. szt. Anną HANUS-WITKO oraz panem asp. Mateuszem TWORKO. Policjanci przybliżyli dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomnieli numery alarmowe. Dzieci otrzymały wskazówki, jak należy się zachować w sytuacji spotkania osoby obcej, czy ataku groźnego psa. Przedszkolaki chętnie ćwiczyły pozycję „żółwia”, która chroni przed atakiem zwierzęcia. Dzieci dzieliły się także własnymi doświadczeniami, pokazały, że są odpowiedzialne i wiedzą, jak należy się zachować na drodze i w najbliższym otoczeniu.

Dziękujemy pani policjant i panu policjantowi za przybycie i przybliżenie uczniom tak odpowiedzialnego zawodu.

Marta Żak

Bezpieczna drogaspotkanie z policjantem2jpgspotkanie z policjantem1Spotkanie 5Spotkanie 2Spotkanie 1Spotkanie 3Spotkanie 4