W pierwszym miesiącu nauki sportowcy naszej szkoły intensywnie walczyli o sukcesy sportowe  na zawodach powiatowych w gronie najlepszych szkół.

14 września brali udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych organizowanych na kompleksie sportowym w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaczowie.

Uczennica naszej szkoły Martyna Żelisko została Mistrzem Powiatu w skoku w dal.

III miejsce natomiast zajęła Sandra Mielnik w tej samej konkurencji.

III miejsce w piłeczce palantowej zajęła Dominika Cisek.

Naszą najmłodszą zawodniczką była Lena Nazarczuk która zajęła IV miejsce w biegu na 600m – pk.

W kategorii chłopców w skoku w dal v-ice mistrzem powiatu został uczeń naszej szkoły Karol Kolbuszewski.

24 IX 2019r reprezentowali naszą szkołę i powiat lubaczowski na Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Lekkiej Atletyce na stadionie Resovii w Rzeszowie – zajmując:

IV miejsce Karol Kolbuszewski, natomiast Martyna Żelisko XII miejsce.

5 października braliśmy udział w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody organizowane były w Lubaczowie – Mazury.

Sztafeta w kategorii dziewcząt zajęła III miejsce, skład drużyny: S. Mielnik, E. Kornaga, J. Trojnar, P. Mękal, A. Połynkiewicz, K. Bernacka, K. Cisek, L. Nazarczuk, J. Kogut, M. Żelisko.

Sztafeta chłopców uplasowała się na IV miejscu, skład drużyny: K. Kolbuszewski,               G. Charysz, S. Czura, M. Kudyba, J. Kwaśniak, P. Dryblak, M. Furgła, P. Antonik, K. Kowalski, P. Szczygieł.

12 października  odbyły się  w Lubaczowie SP nr 1 Powiatowe Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych w  których nasi uczniowie zajęli V miejsce, skład drużyny: K. Bernacki, M. Młodziński, Sz. Górecki. Z. Hawrylak.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.                           H.W.

20190914_090324 20190914_103040 20190914_104457 20190914_104731 20190914_104819 20190914_105306 20190924_124607 20190924_124655(0)