11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Tego dnia czcimy bohaterstwo, waleczność i męstwo naszych przodków, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy. Wyrażamy radość z tego, że żyjemy w wolnym i suwerennym kraju – napisał w liście do dyrektorów Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski.

            Z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości nasza szkoła włączyła się w obchody tego jubileuszu poprzez uczestnictwo w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”. W piątek, 8 listopada o symbolicznej godzinie 11:11 uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły wspólnie odśpiewali 4 zwrotki hymnu narodowego. Wspólnym odśpiewaniem „Mazurka Dąbrowskiego” daliśmy wyraz naszego patriotyzmu oraz poczucia wspólnoty z Ojczyzną i rodakami.                                   DAL

IMG_1198 IMG_1207 IMG_1211 IMG_1215 IMG_1217 IMG_1218 IMG_1222 IMG_1221Więcej zdjęć w galerii.