W dniu 29.11 uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi rówieśnikami z Krowicy Samej uczestniczyli w Zlocie Młodych Odkrywców, który odbył się na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Spotkanie to miało na celu podsumowanie akcji „Uniwersytet Rzeszowski dla Młodych Odkrywców”.

       W ramach tego spotkania nasza młodzież przygotowała ciekawe pokazy chemiczne, które demonstrowała z pomocą opiekunów – pani Małgorzaty Dudek, pani Edyty Buczko, pani Iwony Dubanik i pana Bartosza Kosiora. Ponadto uczniowie uczestniczyli w ciekawych zajęciach, warsztatach, wykładach naukowych oraz mieli możliwość obejrzeć pokazy przygotowane przez inne szkoły z całego województwa podkarpackiego.

    Dzięki wyjazdowi młodzież z obydwu szkół miała szansę rozwijać  zainteresowania naukami przyrodniczymi, zobaczyć ciekawe doświadczenia, a co najważniejsze sama przygotować eksperymenty dla innych. Warto dodać, że stoisko obydwu szkół cieszyło się dużym zainteresowaniem  wśród zwiedzających.

Pragniemy podziękować Stowarzyszeniu EKOSKOP, organizatorowi zlotu za ufundowanie nam transportu do Rzeszowa.   BK

Zapraszamy do obfitej galerii zdjęć.