W sobotę, 01.02.2020r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, czyli tzw. Choinka. Już od godzin porannych młodsi uczniowie, czyli z klas I-III zostali porwani do zabawy przez panią animatorkę, Annę Hawrylak. Zabawa była przednia, co można zobaczyć na załączonych w galerii zdjęciach. Natomiast klasy IV-VIII swoją zabawę rozpoczęły wieczorem, jak na starsze klasy przystało. Oprawę muzyczną imprezy oraz wystrój przygotował samorząd uczniowski, zaś poczęstunek rodzice uczniów.

Dzieci z przedszkola oraz oddziału przedszkolnego także bawiły się karnawałowo. Były piękne i fantazyjne kostiumy oraz tańce do utraty sił.                                                                                                                                                                      EB

P1170267 P1170260 DSCF8350 DSCF8325

Więcej zdjęć w galerii.

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit