Spotkanie z Mistrzem Świata Mateuszem Kubiszynem

            W dniu 03.02.2020 naszą szkołę odwiedził 2-krotny Mistrz Świata i 6-krotny Mistrz Polski w kickboxingu w formule full-contact Mateusz Kubiszyn. Podczas spotkania z uczniami przedstawił podstawy i zasady kickboxingu. Opowiedział również o swoich początkach związanych z uprawianiem tego sportu oraz obecnych wyzwaniach jakie sobie stawia.

            Na spotkaniu nie mogło oczywiście zabraknąć pokazu podstawowych ciosów i zasad zachowania się w ringu. Uczniowie mieli okazję podziwiać wspaniałe trofea zdobyte przez pana Mateusza Kubiszyna oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i zdobyć cenny autograf. Spotkanie z tak znaną osobą z naszego regionu wywarło ogromne wrażenie na wszystkich uczniach.

            Serdecznie dziękujemy panu Mateuszowi za przybycie i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Mamy nadzieję, że nie było to ostatnie spotkanie w naszej szkole.                                                                                                                     BK

Fotorelacja ze spotkania w galerii.

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit