Szkoła`

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018  tradycyjnie rozpoczęło się uroczystą mszą świętą w kościele parafialnym w Młodowie o godz. 8:00. Dalszy ciąg uroczystości przebiegał w sali gimnastycznej naszej szkoły.
Pani wicedyrektor szkoły Krystyna Gutkowska przywitała przybyłych na uroczystość zaproszonych gości i licznie zgromadzonych rodziców. W swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Gratulowała młodzieży wyników w nauce, a także życzyła słonecznych wakacji. Szczególne słowa uznania skierowała do rodziców, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie.
Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna zaprezentowana przez uczniów klasy III gimnazjum.
Następnie pani wicedyrektor wspólnie z wychowawcami klas wręczyła nagrody i dyplomy dla uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią i otrzymali świadectwo z biało-czerwonym paskiem. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa z rąk swoich wychowawców.

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji i zasłużonego wypoczynku.                                                         Edyta Buczko Zapraszamy do galerii zdjęć.