PrzedszkoleSzkoła`

Pomimo zamknięcia przedszkoli z związku z pandemią udało się nam zorganizować konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną. W tym roku wyjątkowo całość odbyła się zdalnie, prace dzieci rodzice przesyłali drogą elektroniczną. Na zdjęciach znajdują się wszystkie kartki Wielkanocne Naszych przedszkolaków, które są przepiękne! Uczestnikom już gratulujemy kreatywności a zwycięzców wybierzemy wspólnie po powrocie do szkoły.

Pozostając w świątecznym nastroju chcieliśmy złożyć życzenia:

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,

pełnych wiary, nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań

w gronie rodziny i wśród przyjaciół

oraz wesołego “Alleluja”

życzy wszystkim wychowankom i rodzicom

Dyrekcja  oraz Wychowawcy.

btr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz