PrzedszkoleSzkoła`

W piątek 7 maja 2021 roku w naszej szkole odbył się kiermasz książkowy zorganizowany przez panią bibliotekarkę Małgorzatę Antonik.
Celem tego przedsięwzięcia była promocja książki i czytelnictwa. Kiermasz książkowy odbył się dzięki współpracy z Księgarnią Nova w Lubaczowie.
W ofercie kiermaszu znalazły się: bajki, baśnie, legendy, kolorowanki i lektury szkolne. Każdy mógł coś ciekawego  wybrać dla siebie. Dochód uzyskany z kiermaszu wzbogaci bibliotekę szkolną o nowe pozycje książkowe.

Kiermasz książkowy odwiedziły różne postacie bajkowe i literackie. Szkoła zamieniła się w tym dniu w kolorową Krainę Baśni. Do zabawy włączyli się także nauczyciele.
Zwieńczeniem tego dnia była rewia w holu szkoły wszystkich postaci i bohaterów książkowych, celem wybrania najciekawszych przebrań i wręczenie nagród. Wśród nich znalazły się nagrody książkowe, kolorowanki, ołówki oraz zakładki do książek.

Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim za udział w tym przedsięwzięciu oraz za odwagę wystąpienia w ciekawym stroju. To wy sprawiliście, że dzisiejszy dzień był tak radosny i kolorowy, po prostu bajkowy. To było z pewnością niezapomniane wydarzenie.

M.Antonik

Więcej zdjęć w galerii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz