Oficjalna strona internetowa Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „PARTNER” w Młodowie:

www.mukspartner.internetdsl.pl

 

XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Trwają zapisy do XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” rozgrywanej w roku szkolnym2014/2015. Drużyny można zgłaszać wypełniając formularz, który dostępny jest na oficjalnej stronie Turniej pod linkiem: http://zpodworkanastadion.pl/formularz-zgloszeniowy

W rozgrywkach uczestniczyć mogą szkoły podstawowe, uczniowskie kluby sportowe oraz Akademie Młodych Orłów. Rywalizacja dziewcząt i chłopców toczyć się będzie w trzech grupach wiekowych: U-10, U-12 oraz co jest nowością również U-8.

Szczegółowy regulamin znajduje się pod adresem: http://zpodworkanastadion.pl/oturnieju/regulamin

Każdy trener może zgłosić dowolną liczbę drużyn, w każdej kategorii. Za udział każdej drużyny w Turnieju trenerzy i nauczyciele otrzymają piłkarski upominek. Zespoły można zgłaszać do 10 października, ale już teraz zachęcamy do rejestracji swojej drużyny.

Mecze finałowe XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” rozegrane zostaną na Stadionie Narodowym w Warszawie, a zwycięzcy będą uczestniczyć w meczu Reprezentacji Polski.

Jak co roku nowa edycja Turnieju będzie zarówno dla dzieci, jak i trenerów niezapomnianą piłkarską przygodą pełną sportowych wrażeń i pozytywnych emocji.

Zespół Turnieju